czwartek, 1 marca 2018

Premiera "A gdyby tak..." Sylwii Trojanowskiej już wkrótce


Już 14 marca do naszych rąk trafi kolejna książka autorki cyklu Szkoła latania, Sylwii Trojanowskiej. Zapraszam Was na fanpage pisarki oraz fanowską grupę na FB, gdzie panuje niezwykle sympatyczna i ciepła atmosfera.

Sylwia to wyjątkowa osoba, pełna pozytywnej energii, którą wysyła w świat na różne sposoby, również poprzez swoje książki. Jeśli nie czytaliście jeszcze cyklu Szkoła latania, polecam Wam go gorąco. Recenzje znajdziecie m.in. na moim blogu: "Szkoła latania", "Blisko chmur", "Szept wiatru". Myślę, że warto poznać Kaśkę Laskę, główną bohaterkę powieści, której życie wcale nie wygląda różowo. 


Powieści Sylwii są wciągające, pełne emocji i przede wszystkim prawdziwe. Pewnie dlatego mają już wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne jej książki. Wkrótce "A gdyby tak...", historia o miłości, ale czy tylko? To się okaże... 

Chcecie zobaczyć okładkę? Oczywiście, można ją wyguglować i też będzie, ale zapraszam Was do krótkiej zabawy, tak dla relaksu. Ułóżcie poniższe puzzle :) (jeśli nie będą się ładować, trzeba przesunąć kursorem myszki przez miejsce, gdzie powinny się pojawić)

provided by flash-gear.com

6 komentarzy:

 1. Cóż za wiosenny klimat :) chyba się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogłoby nie przeczytać książki Pani Sylwii. Uwielbiam jej twórczość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta poyzycja wygląda ciekawie :))) jeszcze o tej pani nie słyszałam i nic od niej nie czytałam ale muszę nadrobić najwyraźniej!
  http://teczowabiblioteczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, zapraszam częściej i pozdrawiam :-)