piątek, 27 kwietnia 2018

Bibliotecznie zapowiada - #2

Miały być wtorki z zapowiedzią, ale jakoś tak wyszło, że wtorek w tym tygodniu mi się bardzo szybko skończył. Dlatego niech będzie piątek, co? ;-) Piątek pochodzi we wszystkich językach słowiańskich od słowa "pięć". Tak po prostu :-)


W tym miesiącu chyba zbankrutuję... O miejscu na półkach, którego mam deficyt, już nie wspomnę :D 

Z poprzednich zapowiedzi mam już na półce książkę, o której marzyłam. Czeka grzecznie na swoją kolej. Tym razem jest gorzej, bo pragnę posiadać wszystkie trzy książki, które wyszukałam. I bądź tu człowieku mądry, wybierz coś jednego. Nie da się, po prostu się nie da. 

Wydawnictwo Skarpa Warszawska, zupełnie mi nieznane, puszcza w świat opowiadania kryminalne świetnych autorów. Wprawdzie opowiadań nie czytam, ale jak tu pominąć taki zestaw twórców???

Na "Przesilenie" czekam z utęsknieniem od momentu, kiedy pochłonęłam trzeci tom serii Kwiat paproci. Bardzo jestem ciekawa zakończenia tego cyklu, choć nie ukrywam, że chętnie poczytałabym dłużej o Gosi i Mieszku. Ale z drugiej strony może zrobiłoby się nudno? Co za dużo, to niezdrowo ;-) 

Po lekturze całego "Dożywocia" chętnie przekonam się, co nowego wymyśliła Ałtorka. Opis "Toni" jest bardzo zachęcający, pisarka sprawdzona, więc czego chcieć więcej? Może dodatkowych godzin w każdej dobie na czytanie? :D 

Czekacie na którąś z tych książek? A może macie inne typy na oku? :)

4 komentarze:

 1. Może na Przesilenie. Ale z tego względu, że planuję przeczytać tę serię :)

  Pozdrawiam,
  Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem nic dla siebie nie znalazłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że będzie mnóstwo innych, które bardziej wpiszą się w Twój gust, Agnieszko :-)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny, zapraszam częściej i pozdrawiam :-)