czwartek, 20 czerwca 2019

Wydawnictwo Insignis - nowości

Wydawnictwo Insignis rozpieszcza nowościami :-)
Zobaczcie, co ciekawego proponuje swoim czytelnikom.

PREMIERA: 19 czerwca
Każdy z nas instynktownie zdaje sobie sprawę z pozytywnego wpływu światła na nasz organizm. Szczególnie wtedy, gdy po zimie nadchodzi wiosna, a dni stają się jaśniejsze i dłuższe. Nauka zna wiele dowodów potwierdzających naszą intuicję. Więcej wciąż odkrywamy coraz więcej nowych - i często zaskakujących - faktów o dobroczynnych efektach przebywania na świeżym powietrzu i ekspozycji na światło naszej życiodajnej gwiazdy: Słońca. „W pogoni za słońcem to wypełniona ciekawostkami fascynująca podróż w czasie i przestrzeni, która uzmysławia nam, jak bardzo związani jesteśmy z naszą niezwykłą gwiazdą.„Pamiętnik księgarza” to ujmująca od pierwszych stron słodko-gorzka opowieść, hojnie okraszona brytyjskim humorem. Jesteśmy przekonani, że dystans autora do samego siebie i wszystkiego wokół, sarkastyczne poczucie humoru i świetny zmysł obserwacji - Shaun Bythell zaskarbi sobie sympatię niejednego polskiego czytelnika. Nie szczędzi ironicznych uwag sobie, swoim ekscentrycznym pracownikom, odpłaca się pięknym za nadobne namolnym klientom.

Obejrzyjcie też filmik o "Pamiętniku...":
Przeprowadzając wahadłowiec przez potężny rozbłysk słoneczny, Jean Grey poświęca swoje życie, by uratować X-Menów. Zdarza się cud i superbohaterka się odradza.

Phoenix – jak głosi jej imię – powraca do życia, stając się jedną z najpotężniejszych istot we wszechświecie. Lecz kiedy wraz z X-Menami bierze udział w ataku na tajną organizację o nazwie Hellfire Club, pada ofiarą manipulacji, zdradza przyjaciół z drużyny i zmienia się w Czarną Królową.

Gdy moce Jean wymykają się spod kontroli, staje się jasne, że trzeba ją powstrzymać. Są tacy, którzy za wszelką cenę pragną jej śmierci; tymczasem X-Meni robią wszystko, by opanować Siłę Phoenix, nie zabijając przy tym Jean. Od ich zmagań zależą losy świata. 

Z tych trzech propozycji najbardziej zainteresował mnie Pamiętnik księgarza ;) A Wy widzicie coś dla siebie? :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny, zapraszam częściej i pozdrawiam :-)