wtorek, 19 czerwca 2018

Book tour "Grzech zaniechania" Małgorzaty Rogali

Nadszedł czas na uruchomienie drugiej machiny booktourowej, bo zabawa przy wędrówce Garstki z Ustki bardzo spodobała się nie tylko mnie, ale także pozostałym uczestniczkom (wkrótce podsumowanie Garstkowej zabawy). Zatem startujemy! Tym razem w drogę ruszy książka Małgorzaty Rogali "Grzech zaniechania". 

Cel: dobra zabawa przy świetnej lekturze :)

Opis książki:
Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje się wraz z przeglądaniem kolejnych akt pacjentów Brzozowskiej. Rozszerza się krąg podejrzanych i trudno jest policjantom znaleźć punkt zaczepienia.

Dochodzenie dodatkowo utrudnia fakt, że Michała Stępnia, byłego partnera Agaty, zamordowano. Policjantka zostaje uwikłana w grę, której reguł nie zna i w której nie obowiązują żadne zasady fair play.

[źródło opisu: www]

Aby nasza zabawa mogła wszystkich cieszyć, czas na kilka zasad.

REGULAMIN BOOK TOUR


1. Organizatorką Book Tour jest właścicielka bloga Bibliotecznie, czyli ja, Katarzyna Musiał.
2. Maksymalna liczba uczestników Book Tour to 15. Liczy się kolejność zgłoszeń.
3. Udział w zabawie może wziąć każdy, kto ma blog, FP, IG, LC, G+ lub inne miejsce, w którym będzie mógł napisać opinię o książce.
4. Trasa książki musi przebiegać na terenie Polski.
5. Aby znaleźć się na liście uczestników należy zgłosić się w komentarzu pod tym postem (max. 15 osób).
6. Obowiązki uczestnika:
a) należy wysłać e-mail do organizatorki (koniecznie.bibliotecznie@gmail.com) z adresem do wysyłki książki oraz linkiem do miejsca w sieci, gdzie będzie opublikowana opinia o książce. W tytule wiadomości należy wpisać: „Book tour – Grzech zaniechania”. 
b) należy opublikować u siebie banner booktourowy z linkiem do tego postu.


c) na lekturę książki i przesłanie jej dalej uczestnik ma 7 dni od otrzymania przesyłki. Należy poinformować organizatorkę o nadejściu przesyłki oraz o jej wysyłce.
d) przesyłkę wysyłamy listem poleconym, żeby można było śledzić jej drogę.
e) należy wpisać się na początku książki, w tabeli uczestników.
7. Jeśli macie ochotę, możecie dodać do przesyłanej książki drobiazg dla mnie lub dla kolejnej/kolejnego uczestniczki/uczestnika book tour. Będzie to bardzo miłe urozmaicenie zabawy :)
8. W książce można zaznaczać fragmenty i dopisywać komentarze na marginesach, ale należy użyć takich przyborów, by nie przebijały przez kartkę i nie zasłaniały tekstu drukowanego.
9. W razie, gdyby uczestnik nie mógł wypełnić któregoś z podpunktów punktu szóstego, proszony jest o napisanie wiadomości do organizatorki.
10. Oprócz opinii o książce w poście powinno znaleźć się oznaczenie @Bibliotecznie i hashtag #booktourubibliotecznie
11. Zgłoszenia przyjmowane są od 19.06.18 do 30.06.18.
12. Zgłaszając się do Book Touru uczestnik akceptuje wszystkie powyższe punkty i zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby wysyłki książki.

Chyba nie takie straszne, nie? ;-) Damy radę! :D

Zapraszam i pozdrawiam Was serdecznie :-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny, zapraszam częściej i pozdrawiam :-)